BB GRUP

HAKKIMIZDA

BB Grup olarak iç mekânlarda tasarıma ve dekorasyona yönelik, proje geliştirme, danışmanlık ve kontrolörlük hizmeti vererek inşaat  sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

 

İsteğe bağlı hizmet seçeneklerinin sergilendiği çalışmalarımızda; 2D ve 3D çizimler, inşaat, işin takibi, iç mekân tasarımı, dekorasyon, mobilya tasarımı, özel imalat atölyeleri ve takipleri, şartsız müşteri memnuniyeti yer almaktadır.

 

Çalışma bütçeleri tamamen müşterinin olanakları doğrultusunda düşünülüp yönlendirmeler de bu bütçelere uygun yapılır.

 

En önemli zaman dilimi başlangıçtır. Taleplerinin iletilmesi, mekânın fizibilitesinin yapılması, karşılıklı değerlendirmeler, bu başlangıç aşamasının çalışmalarıdır. Projelerin hazırlığından sonra çalışma programı oluşturulup yeni mekânlarda direkt, eski mekânlarda soyma işlemi yapılarak her türlü inşaat çalışması devreye sokulur. İnşaatın devam ettiği süreçte de takibin yanı sıra dışarıda malzeme seçimleri ve atölye imalatları da hızla devam eder.

 

İşinde uzman ekipler; boya, elektrik, tesisat, ısıtma, havalandırma, alçıpan, yalıtım, seramik, dış cephe ve diğer tüm kalemlerde sadece usta çalışması değil, aynı zamanda bir nevi sanat çalışması da yapılmaktadır.

 

Her yeni başladığımız işimizde, kendimizi sonuna kadar inşaatın ve imalatın içinde buluruz. Bu şantiye ve imalat ekipleri, BB Grup müşterilerinin en önemli tercih sebebidir.